HÄR FINNS VI

NEKTAB är representerat från norr till söder. Genom vår geografiska spridning ger vi förutsättningar att möta såväl kunder som nya medarbetare.

Arvika
.p_stad_9

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 Arvika

Eksjö
.p_stad_10

Kapellvägen 4D
SE-575 39 Eksjö

Göteborg
.p_stad_11

Flöjelbergsgatan 20C
431 37 Mölndal

Halmstad
.p_stad_12

Kristian IV:s väg 3, Box 839
Trade Center, vån 6
301 18 Halmstad

Karlstad
.p_stad_26

Kasernhöjden 12
653 39 Karlstad

Lidköping
.p_stad_20

Postadress:
Fabriksgatan 4
531 30 Lidköping

Besöksadress och leveransadress:
Fiskaregatan 8C ”Sibirien 3”
531 30 Lidköping

 

Linköping
.p_stad_18

Westmansgatan 37
58216 Linköping

Stockholm
.p_stad_23

Evenemangsgatan 34, 2 tr
169 56 Solna

Sundsvall
.p_stad_31

Universitetsallén 32
852 34 Sundsvall

Torpshammar
.p_stad_27

Munkbyn 605
840 13 Torpshammar

Trollhättan
.p_stad_28

Nohabgatan 12E
461 53 Trollhättan

Västerås
.p_stad_42

Ängsögatan 2
722 23 Västerås

 

 

Årjäng
.p_stad_25

Snarkil, Kasa
SE-672 95 Årjäng

Örnsköldsvik
.p_stad_37

Strandgatan 15
891 33 Örnsköldsvik

Östersund
.p_stad_33

Ringvägen 2B
831 34 Östersund

KONTAKTA OSS

Stad :
Roll :

Agneta Grahn

Ekonomi | Arvika
agneta.grahn@nektab.se
076-110 08 27

Alexander Lönnqvist

Beredare & projektör | Göteborg
alexander.lönnqvist@nektab.se
073-151 55 00

Amir Seifalian

Beredare & projektör | Stockholm
amir.seifalian@nektab.se
070-233 62 15

Anders Lindqvist

Projektledare | Arvika
anders.lindqvist@nektab.se
076-115 56 09

Anders Ringblom

Beredare | Trollhättan
anders.ringblom@nektab.se
076-772 16 34

Anna-Lena Hoff

Projektadministratör | Arvika
annalena.hoff@nektab.se
076-772 46 06

Ann-Charlott Sjökvist

Ekonomi | Arvika
anncharlott.sjoqvist@nektab.se
073-842 48 00

Benjamin Grimstad

GIS | Karlstad
benjamin.grimstad@nektab.se
073-098 43 23

Christer Carlsson

Projektör & driftingenjör | Lidköping
christer.carlsson@nektab.se
072-229 20 12

Christer Hörnfeldt

Beredare | Örnsköldsvik
christer.hornfeldt@nektab.se
070-583 85 91

Christian Larsén

Beredare/Projektör | Göteborg
christian.larsen@nektab.se
076-772 46 19

Christian Olsson

Projektledare & gruppchef lokalnät norr |Torpshammar
christian.olsson@nektab.se
076-772 46 20

Christina Nilsson-Särnblad

Ekonomi & chef verksamhetsområde ekonomi | Arvika
christina.nilsson-sarnblad@nektab.se
072-538 26 47

Daniel Gustavsson

Beredare | Örnsköldsvik
daniel.gustavsson@nektab.se
076-772 16 31

Daniel Olofsson

Fiberprojektör | Göteborg
daniel.olofsson@nektab.se
070-956 85 00

Elin Andersson

Projektadministratör | Torpshammar
elin.andersson@nektab.se
076-115 56 11

Emelia Lind

Beredare | Halmstad
emelia.lindh@nektab.se
070-160 66 15

Emelie Forslund

Administratör | Karlstad
emelie.forslund@nektab.se
070-2609503

Emil Nordstrand

Beredare | Trollhättan
emil.nordstrand@nektab.se
070-297 61 25

Emma Edvardsson

Kraftledningsprojektör | Karlstad
emma.edvardsson@nektab.se
072-148 35 97

Erik Jacobsson

Projektledare & beredare | Göteborg
erik.jacobsson@nektab.se
070-275 96 95

Erik Larsson

Projektledare & byggledare | Göteborg
erik.larsson@nektab.se
076-782 06 41

Eva Olsson

Tillståndshandläggare & gruppchef tillstånd | Trollhättan
eva.olsson@nektab.se
070-266 85 42

Filip Lindgren

Projektör & beredare | Göteborg
filip.lindgren@nektab.se
072-148 35 98

Freddy Ljung

Beredare | Trollhättan
freddy.ljung@nektab.se
070-670 57 65

Gustav Skogfors

Markförhandlare | Västerås
gustav.skogfors@nektab.se
070-2472738

Hampus Carlson

Tillståndshandläggare | Trollhättan
hampus.carlson@nektab.se
076-817 00 97

Hanna Erixon

Tillståndshandläggare | Trollhättan
hanna.erixon@nektab.se
072-148 35 24

Henrik Hedbom

Chef affärsområde förmedling | Göteborg
henrik.hedbom@nektab.se
076-115 56 03

Hugo Hemlin

Beredare & projektör | Trollhättan
hugo.hemlin@nektab.se
072-148 35 95

Isac Pavoson

Beredare, projektör & projektledare | Västerås
isac.pavoson@nektab.se
073-8423970

Jarl Bergström

Beredare & projektör | Lidköping
jarl.bergstrom@nektab.se
076-772 16 37

Jenny Carlsson

Beredare & projektör | Göteborg
jenny.carlsson@nektab.se
073-809 98 00

Jerker Jonsson

Fiberprojektör | Lidköping
jerker.jonsson@nektab.se
070-257 53 29

Jesper Selin

Beredare & projektledare | Göteborg
jesper.selin@nektab.se
070-839 79 00

Johan Hansson

Ekonomi | Arvika
johan.hansson@nektab.se
070-483 33 35

Johan Osterloh

Projektledare & gruppchef lokalnät syd | Göteborg
johan.osterloh@nektab.se
072-148 35 21

Johan Persson

Beredare & gruppchef lokalnät väst | Trollhättan
johan.persson@nektab.se
076-115 56 17

Johan Wilson

Beredare & projektör | Trollhättan
johan.wilson@nektab.se
070-880 89 08

Johan Ålander

Projektledare & beredare | Sundsvall
johan.alander@nektab.se
070-222 87 61

Johannes Avramovici

Beredare & projektör | Stockholm
johannes.avramovici@nektab.se
070-261 89 06

Jörgen Johansson

Projektör & projektledare | Lidköping
jorgen.johansson@nektab.se
070-8945512

Karin Boman

HR | Malmö
karin.boman@nektab.se
073-038 14 00

Karin Franzen

Projektadministratör | Lidköping
karin.franzen@nektab.se
070-145 76 63

Karl-Johan Stjernström

Projektör & konstruktör | Stockholm
karl-johan.stjernstrom@nektab.se
0720425099

Kristin Boman

Chef affärsområde markåtkomst | Trollhättan
kristin.boman@nektab.se
076-772 16 39

Lennart Pettersson

Beredare & projektör | Lidköping
lennart.pettersson@nektab.se
076-115 56 12

Lina Forsman

Markförhandlare & projektadministratör | Arvika
lina.forsman@nektab.se
070-200 38 51

Linnea Sjöholm

Kraftledningsprojektör | Stockholm
linnea.sjoholm@nektab.se
072-455 15 00

Lisa Svanholm

Kraftledningsprojektör | Karlstad
lisa.svanholm@nektab.se
076-772 16 68

Lotta Elven

Ekonomi | Arvika
lotta.elven@nektab.se
076-772 46 23

Ludvig Edman

Gruppchef GIS & mark | Karlstad
ludvig.edman@nektab.se
072-148 35 96

Marcus Detterberg

Beredare | Lidköping
marcus.detterberg@nektab.se
076-772 16 32

Marcus Neumann

Projektör & gruppchef lokalnät öst | Stockholm
marcus.neumann@nektab.se
072-538 26 50

Marthin Pettersson

VD | Lidköping
marthin.pettersson@nektab.se
076-115 56 13

Martin Sundbäck

GIS | Karlstad
martin.sundback@nektab.se
072-572 86 42

Mathias Nordberg

Beredare & projektör | Stockholm
mathias.nordberg@nektab.se
076-795 26 69

Mattias Bergström

Beredare | Sundsvall
mattias.bergstrom@nektab.se
070-244 70 57

Mattias Kronebrant

Beredare | Malmö
mattias.kronebrant@nektab.se
070-513 95 18

Micke Glans

Beredare | Halmstad
micke.glans@nektab.se
073-076 88 00

Mike Pettersson

Beredare | Trollhättan
mike.pettersson@nektab.se
073-068 63 71

Morgan Lönnergård

Beredare | Halmstad
morgan.lonnergard@nektab.se
070-265 43 06

Niklas Andersson

Beredare | Sundsvall
niklas.andersson@nektab.se
070-259 24 06

Owe Dahlstedt

Beredare & projektledare | Eksjö
owe.dahlstedt@nektab.se
076-772 16 30

Peter Forsell

Beredare | Halmstad
peter.forsell@nektab.se
072-200 15 08

Peter Waldeck

Tillståndshandläggare | Göteborg
peter.waldeck@nektab.se
072-538 26 51

Robert Sanfridsson

Beredare, projektledare & driftledning | Lidköping
robert.sanfridsson@nektab.se
070-8945519

Roger Olsson

Projektör & projektledare | Östersund
roger.olsson@nektab.se
076-764 01 10

Simon Benjaminsson

Markförhandlare | Karlstad
simon.benjaminsson@nektab.se
073-058 01 00

Sakarias Thronborg

Chef affärsområde elkraft | Göteborg
sakarias.thronborg@nektab.se
076-115 56 15

Sofia Feltbäck

Tillståndshandläggare | Göteborg
sofia.feltback@nektab.se
072-506 82 03

Sophia Pettersson

Projektadministratör | Lidköping
sophia.pettersson@nektab.se
076-838 36 32

Stefan Forsberg

Beredare & projektör | Årjäng
stefan.forsberg@nektab.se
072-538 26 49

Stefan Söderberg

Beredare, projektör & projektledare | Västerås
stefan.soderberg@nektab.se
073-8423973

Stefan Yrjas

Markförhandlare | Linköping
stefan.yrjas@nektab.se
073-038 76 00

Susanne Moberg

Projektadministratör | Arvika
susanne.moberg@nektab.se
076-772 46 27

Therese Sedwall

Chef verksamhetsområde HR | Lidköping
therese.sedwall@nektab.se
076-115 56 22

Tobias Carlsson

GIS-ingenjör | Karlstad
tobias.carlsson@nektab.se
076-1347004

Tobias Hellman

Projektör & beredare | Stockholm
tobias.hellman@nektab.se
073-097 40 25

Toni Suonenlahti

Beredare | Karlstad
toni.suonenlahti@nektab.se
070-999 36 00

Tony Lundberg

CIO | Karlstad
tony.lundberg@nektab.se
073-325 92 48

Ulrika Kadin

Projektadministratör & beredare | Torpshammar
ulrika.kadin@nektab.se
076-127 76 31