TROLLHÄTTAN

NEKTAB
Nohabgatan 12E
461 53 Trollhättan

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 ARVIKA

Telefon: 010-13 80 600
E-post: nektab@nektab.se

Scrolla ner till kontaktpersoner
kontaktpilar

KONTAKTPERSONER

Johan Persson – Gruppledare lokalnät väst
0520- 126 61
johan.persson@nektab.se

Anders Ringblom – Projektör/Beredare
0520- 126 70
anders.ringblom@nektab.se

Hanna Erixon – Tillståndshandläggare & Miljöansvarig
0520- 126 64
hanna.Erixon@nektab.se

Freddy Ljung – Besiktningsman
0520- 126 68
freddy.ljung@nektab.se

Hugo Hemlin – Projektör/Beredare
0520- 126 65
hugo.Hemlin@nektab.se

Hampus Carlsson – Tillståndshandläggare
0520-126 63
hampus.carlsson@nektab.se

Kristin Boman – Gruppledare tillstånd,Affärsområdesansvarig Stam & Regionnät
0520- 126 62
kristin.boman@nektab.se

Johan Wilson – Projektör/Beredare
0520- 126 67
johan.wilson@nektab.se

Mike Pettersson – Beredare
0520-126 69
mike.Pettersson@nektab.se

Emil Nordstrand – Projektör/Beredare
0520-126 71
emil.Nordstrand@nektab.se

Eva Olsson – Gruppchef för Tillståndsgruppen
0520-126 72
eva.olsson@nektab.se