TROLLHÄTTAN

NEKTAB
Nohabgatan 12E
461 53 Trollhättan

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 ARVIKA

Telefon: 010-13 80 600
E-post: nektab@nektab.se

Scrolla ner till kontaktpersoner
kontaktpilar

KONTAKTPERSONER

Johan Persson – Gruppledare lokalnät väst
0520- 126 61
johan.persson@nektab.se

Anders Ringblom – Projektör/Beredare
0520- 126 70
anders.ringblom@nektab.se

Hanna Erixon – Tillståndshandläggare & Miljöansvarig
0520- 126 64
Hanna.Erixon@nektab.se

Tomas Jakobsson – Projektör/Beredare
0520- 126 66
Tomas.Jakobsson@nektab.se

Freddy Ljung – Besiktningsman
0520- 126 68
freddy.ljung@nektab.se

 

Kristin Boman – Gruppledare tillstånd,Affärsområdesansvarig Stam & Regionnät
0520- 126 62
kristin.boman@nektab.se

Lars-Åke Dygd – Projektledare
0520- 126 63
lars-ake.dygd@nektab.se

Hugo Hemlin – Projektör/Beredare
0520- 126 65
Hugo.Hemlin@nektab.se

Johan Wilson – Projektör/Beredare
0520- 126 67
johan.wilson@nektab.se