Stockholm

NEKTAB
Stora Frösunda Gård
169 70 SOLNA

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 ARVIKA

Telefon: 010-13 80 600
E-post: nektab@nektab.se

Scrolla ner till kontaktpersoner
kontaktpilar

Kontaktpersoner

Marcus Neumann – Projektör Beredare
010-138 06 50
marcus.neumann@nektab.se

Lisa Svanholm – Projektör
076-772 16 68
Lisa.Svanholm@nektab.se

Ulf Lindström – Gruppledare Lokalnät öst
070-881 48 16
Ulf.lindstrom@nektab.se

Mathias Nordberg – Projektör Beredare
076-795 26 69
Mathias.Nordberg@nektab.se

 

Jan Oldmark – Projektor Beredare
073- 056 64 00
jan.oldmark@nektab.se

Jenny Evred – Affärsområdesansvarig
010-138 06 93
jenny.evred@nektab.se

Linnea Sjöholm – Stam & Regionnät
072 -445 15 00
linnea.sjoholm@nektab.se

Amir Seifalian – Projektör
070 – 233 62 15
amir.seifalian@nektab.se