LIDKÖPING

NEKTAB
Postadress:
Fabriksgatan 4
531 30 LIDKÖPING

Besöksadress och leveransadress:
Fiskaregatan 8C ”Sibirien 3”
531 30 LIDKÖPING

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 ARVIKA

Telefon: 010-13 80 600
E-post: nektab@nektab.se

Scrolla ner till kontaktpersoner
kontaktpilar

KONTAKTPERSONER

Lennart Pettersson – Beredare, projektör & Projektledare 
0510- 484 061
lennart.pettersson@nektab.se

Marthin Pettersson – VD – Nektab
0510- 484 062
marthin.pettersson@nektab.se

Therese Sedwall – Ansvarig HR & Intern ledning
0510- 484 063
therese.sedwall@nektab.se

Christer Carlson – Projektör/Beredare
0510- 484 067
christer.carlson@nektab.se

Karin Boman- HR-Specialist
040- 100 951
karin.boman@nektab.se

Jarl Bergström – Projektör/Beredare
0510- 484 065
jarl.bergstrom@nektab.se

Sophia Pettersson – Projektadministratör
0510- 484 066
sophia.pettersson@nektab.se

Marcus Detterberg – Projektör/Beredare
0510- 484 064
marcus.detterberg@nektab.se