Lidköping

NEKTAB
Fabriksgatan 4
531 30 LIDKÖPING

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 ARVIKA

Telefon: 010-13 80 600
E-post: nektab@nektab.se

Scrolla ner till kontaktpersoner
kontaktpilar

Kontaktpersoner

Lennart Pettersson – Beredare, projektör & Projektledare 
076-115 56 12
lennart.pettersson@nektab.se

Marthin Pettersson – VD – Nektab
076-115 56 13
marthin.pettersson@nektab.se

Therese Sedwall – Ansvarig HR & Intern ledning
076-115 56 22
therese.sedwall@nektab.se

Stefan Lustig – Projektledare –  Projektör Fiber
072-148 35 16
stefan.lustig@nektab.se

Christer Carlson – Beredare
072- 229 20 12
Christer.Carlson@nektab.se

Karin Boman- HR Administratör
073-038 14 00
karin.boman@nektab.se

Jarl Bergström – Projektör Beredare
010-138 06 37
jarl.bergstrom@nektab.se

Sophia Pettersson – Administratör
076-838 36 32
sophia.pettersson@nektab.se

Marcus Detterberg – Projektör Beredare
076-772 16 32
marcus.detterberg@nektab.se