GÖTEBORG

NEKTAB
Flöjelbergsgatan 20C
431 37 MÖLNDAL

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 ARVIKA

Telefon: 010-13 80 600
E-post: nektab@nektab.se

Scrolla ner till kontaktpersoner
kontaktpilar

KONTAKTPERSONER

Sakarias Thronborg – Affärsområdeansvarig Lokalnät
031- 172 203
sakarias.thronborg@nektab.se

Christian Larsén – Projektör Beredare
031- 172 204
christian.larsen@nektab.se

Peter Waldeck – koncessionshandläggare
031- 172 205
peter.waldeck@nektab.se

Johan Andersson – Gruppledare
031- 172 211
johan.andersson@nektab.se

Erik Larsson – Projektör Beredare
031- 172 210
erik.larsson@nektab.se

Henrik Hedbom – Affärsområdesansvarig förmedlingsuppdrag & Marknad
031- 172 201
henrik.hedbom@nektab.se

Erik Jacobsson – Projektör Beredare
031- 172 216
Erik.jacobsson@nektab.se

Rolf Malmqvist – Beredare
031- 172 219
rolf.malmqvist@nektab.se

Bo Andersson – Projektör/Beredare
031- 172 217
bo.andersson@nektab.se

 

 

Carl-Axel Corneliusson – Projektledare
031- 172 208
carl-axel.corneliusson@nektab.se

Sofia Feltbäck – Tillståndshandläggare & Miljöansvarig
031- 172 206
sofia.feltback@nektab.se

Filip Lindgren – Projektör Beredare
031- 172 209
filip.lindgren@nektab.se

Jenny Carlsson – Projektör/Beredare
031- 172 212
Jenny.carlsson@nektab.se

Jesper Selin – Beredare
031- 172 213
Jesper.selin@nektab.se

Daniel Olofsson – Projektör/Beredare
031- 172 214
Daniel.Olofsson@nektab.se

Alexander Lönnqvist –  Projektor/Beredare
031- 172 215
Alexander.Lonnqvist@nektab.se

Christer Lindqvist – Beredare
031- 172 207
christer.lindqvist@nektab.se