Göteborg

NEKTAB
Flöjelbergsgatan 20C
431 37 MÖLNDAL

Huvudkontor:
Korpralsvägen 1
SE-671 34 ARVIKA

Telefon: 010-13 80 600
E-post: nektab@nektab.se

Scrolla ner till kontaktpersoner
kontaktpilar

Kontaktpersoner

Sakarias Thronborg – Affärsområdeansvarig Lokalnät
010-138 06 15
sakarias.thronborg@nektab.se

Christian Larsén – Projektör Beredare
076-772 46 19
christian.larsen@nektab.se

Peter Waldeck – koncessionshandläggare
010-138 06 51
peter.waldeck@nektab.se

Johan Andersson – Gruppledare
072-148 35 21
johan.andersson@nektab.se

Erik Larsson – Projektör Beredare
076- 782 0641
erik.larsson@nektab.se

Henrik Hedbom – Affärsområdesansvarig förmedlingsuppdrag & Marknad
076-115 56 03
henrik.hedbom@nektab.se

 

 

Carl-Axel Corneliusson – Projektledare
010-138 06 69
carl-axel.corneliusson@nektab.se

Sofia Feltbäck – Tillståndshandläggare & Miljöansvarig
072-506 82 03
sofia.feltback@nektab.se

Filip Lindgren – Projektör Beredare
072-148 35 98
filip.lindgren@nektab.se

Jenny Carlsson – Projektör/Beredare
073-809 98 00
Jenny.carlsson@nektab.se

Jesper Selin – Beredare
070- 839 79 00
Jesper.selin@nektab.se

Daniel Olofsson – Projektör/Beredare
070- 956 85 00
Daniel.Olofsson@nektab.se

Alexander Lönnqvist –  Projektor/Beredare
073- 151 55 00
Alexander.Lonnqvist@nektab.se